Trzecia edycja Fast Textile już za nami... Z wielką przyjemnością zawitaliśmy do Nadarzyna koło Warszawy. Organizator targów miło zaskoczył nas oryginalnością wystroju hali – nowoczesne, kolorowe dywany wprawiały w dobry nastrój i chęć do działania :) Nasze stoisko w tym roku również było wyjątkowe... Dużo przestrzeni, 50 mkw - zastanawialiśmy się jak zagospodarujemy tyle przestrzeni??? Ale udało się. Dzięki pracy zespołowej daliśmy radę! :)

Wyspa Wikoria podzielona została na dwie sekcje. W jednej z nich prezentowaliśmy na regałach produkty do zdobienia odzieży m.in termododatki hot fix tj. dżety szklane, blaszki, półperły, kamienie akrylowe i plastikowe, termoprzylepne folie brokatowe i mesh stone z dżetami oraz zawieszki, przelotki, ozdoby dziecięce itp. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się kanapa, na której wyeksponowaliśmy ręcznie zdobione poduchy i pledy. Z tyłu tła dopełniało nowe logo na białym tle oraz podświetlana witryna z wyjątkową ekspozycją. Manekiny prezentowały zdobione czapki i kominy oraz odzież z wykorzystaniem druku sublimacyjnego. Druga część stoiska skierowana była do Klientów poszukujących maszyn do zdobienia odzieży. Firma Wikoria jest jedynym w tej części Europy dystrybutorem koreańskich maszyn do układania motywów hot fix – NC Korea. Prezentowaliśmy działanie m.in. automatycznej maszyny do układania motywów dżetowych i cekinowych, maszynę do nabijania ćwieków oraz perełkarkę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w ciągu tych trzech ciekawych dni. Przede wszystkim za zainteresowanie naszymi produktami i usługami, za cenne uwagi oraz liczne pochwały. Liczymy na owocną współpracę i zapraszamy zapewne do odwiedzenia nas w przyszłym roku :)